Skip to content

Toeristische tips

TOERISTISCHE TIPS
MINDER DAN 25 KILOMETER
Actief
Kinderboerderij Dondertman
Avonturenpark Hellendoorn www.avonturenpark.nl
De Sallandse Heuvelrug www.sallandseheuvelrug.nl
Dolle pret Kinderspeelparadijs www.dollepret.nl
Tjoeke Tjoek Boerderij www.tjoeke-tjoek-boerderij.nl
Kids City www.kidscity.nl
Varen met de Enterse Zomp www.reggestreek.nl
Kanoafzaktocht www.aktief-overijssel.nl
Forellenvisvijver www.dekoeln.nl
Shetland boerderij Holten www.shetlandboerderij.nl

Musea/diversen
Kaasboerderij Heileuver www.heileuver.nl
Jan Boomkamp Gardens www.boomkamp.com
Natuurdiorama Holterberg www.museumholterberg.nl
Stichting oudheidkamer Enter
Wijngaard Baan www.wijngaardbaan.nl
Bolletje Winkel; Koffieschenkerij www.bolletje.nl
Museum Oud Vriezenveen www.oudvriezenveen.nl
Memory Oorlogs- en Vredesmuseum www.memorymuseum.nl
Rondvaart over de Vecht www.rederijpeters.nl

Eten
Gasterij ‘De Oale Marckt’ www.oalemarckt.nl
Theehuis De Lemelerberg www.de-lemelerberg.nl
Woody’s Pancakes & Steaks www.woodysholten.nl
Pannenkoekenhuus Marle www.pannenkoekenhuusmarle.nl

TUSSEN DE 25 EN 50 KILOMETER
Actief
Vakantiepark Slagharen www.slagharen.com
Pretpark Hoge Boekel www.pretparkhogeboekel.nl
Ontdekhoek www.ontdekhoek.nl

Musea/diversen
Lokaalspoorwegmuseum
Haaksbergen-Boekelo www.museumbuurtspoorweg.nl
Twents Techniekmuseum Heim www.techniekmuseumheim.nl
Speelgoedmuseum Deventer www.speelgoedmuseumdeventer.nl
Erve Brooks www.erve-brooks.nl
Onderwijsmuseum www.educatorium.nl
Openluchtmuseum Ootmarsum www.openluchtmuseumootmarsum.nl

Eten
SensAzia Wok ‘n’ Golf www.sensazia.nl

MEER DAN 50 KILOMETER

Actief
Dierenpark Wissel www.wisselzoo.nl
Allwetterzoo Münster www.allwetterzoo.de
Familiepretpark
koningin Julianatoren www.julianatoren.nl

Musea/diversen
Burg Bentheim www.burg-bentheim.de​

Scroll To Top